Okul-Büro-Ofis ile ilgili hertürlü anahtar teslim çözümler

Anahtar Teslim Projeler

Mimarlardan oluşan uzman ekibimizle A dan Z ye dekorasyon ve mobilya uygulamalarını projelendirilip gerçekleştiriyoruz. Proje kapsamında anahtar teslim faaliyet alanlarımız:

  • Hastaneler
  • Okullar
  • Plazalar
  • Ofisler
  • Restoran ve Kafeterya uygulamalarını kapsar

Özel insanlar özel işletmelerin yönetimindedir. Özel işletmeler ise özel olarak dizayn edilir. Esas Ofis Mobilyaları ise görenlerin sohbetlerine konu olacak tasarımlar üretir. Hiçbir batıl inancınız olmasa bile görünen görünmeyen her yere nazar boncuğu astıracak şıklıkta bir dekorasyon ve mobilya tasarımı istiyorsanız Esas Ofis Mobilyaları size bir telefon kadar uzak. Bizce sizin şirketiniz de Esas kalitesini hak ediyor.

İşletmenize özel bir iç tasarım yaptırmadan evvel çalışacağınız firmaya fikir vermesi için sürekli rakip ve dost firmalarınızın işyeri ve showroom tasarımlarını gösterirsiniz. Zira söz konusu dizayn sizi fazlasıyla etkilemiştir. Hayallerinizdeki tasarımı gördükleriniz kadardır. Esas Ofis Mobilyaları hayallerinizin bir adım önünde gerçekleştirdiği harika mimari tasarımı ile ilham olan çalışmalar ortaya çıkartır. Misafirlerinizin gözlerini alamayacağı bu çalışmalar var olan prestijinizi ifade etmenin en kolay yoludur. Hayal gücünü zorlayan Esas çalışmaları ile tanışmak için masanızdaki telefonu kullanmanız yeterli. Hadi ne duruyorsunuz?


Uzman Danışmanlık

Konusunda tecrübeli satış personelimizin yardımlarıyla size uygun ürün seçiminde yardımcı olup siparişin takibi ve teslimatıyla ilgilenir.

 

Yerinde Tespit

Siz değerli müşterilerimizin talepleri üzerine ilgili mekana gelerek, isterseniz anahtar teslimi isterseniz de mekanın belli bir bölümünü ölçü ve fotoğraflarını çekip, size en uygun olan çözüm için gerekli çalışmalar yapılıp, sunumu yapılır.